Kriolipoliza

Dobre ceny, dobre pakiety


Wybrany zabieg

Już od 199 zł

CENNIK USŁUG

Kriolipoliza LipoCryo

Kriolipoliza LipoCryo jest zabiegiem pozwalającym na redukcję miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Możemy go zastosować na każdą partię ciała, najczęściej używamy o do redukcji w okolicy ramion, brzucha, boczków, pośladków, bryczesów czy wewnętrznej strony ud. Zabieg trwa 45 min.

Jak działa kriolipoliza?

Głowica urządzenia Lipocryo zostaje przyłożona do konkretnego obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Do głowicy skóra zostaje zasysana próżniowo wraz z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu do ok. 3 stopni Celcjusza za pomocą płytek chłodzących w głowicy urządzenia. Dzięki takiej budowie głowicy, możliwe jest rozpoczęcie procesu kriolipolizy w miejscu poddanym zabiegowi. Proces kriolipolizy polega na obumieraniu komórek tłuszczowych (adipocytów) pod wpływem niskiej temperatury. Proces ten nie narusza otaczających tkanek, temperatura zabiegu jest dla nich bezpieczna, co ważne wystarcza, by komórki tłuszczowe obumarły. Adipocyty zostają wydalone w naturalnym procesie metabolicznym, dzięki czemu grubość tkanki tłuszczowej stopniowo maleje.

Efekty zabiegu

.Efekty są juz zauważalne po około 2 tygodniach, natomiast ostatecznie po 6 tygodniach zobaczymy całkowity efekt zabiegu, jeśli chcemy pogłębić efekt zabiegu możemy go powtórzyć po 6 tygodniach. Dzięki kriolipolizie jesteśmy w stanie usunąć ok. 25-45% tkanki tłuszczowej.Zabieg jest bezbolesny i bardzo komfortowy. Obszar, który został poddany zabiegowi kriolipolizy Lipocryo może być zaczerwieniony, delikatnie obrzęknięty oraz może nastąpić pogorszenie czucia.