Depilacja

Dobre ceny, dobre pakiety


Wybrany zabieg

Już od 199 zł

CENNIK USŁUG

Zabieg depilacji laserowej LIGHTSHEER

W Depilacja laserowa Łódź zabiegi wykonujemy laserem diodowym LIGHTSHEER® DUETTM firmy Lumenis. Jest to certyfikowany, medyczny sprzęt, który od ponad 10lat cieszy się renomą nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tylko dzięki niemu depilacja la- serowa odbywa się szybko, bezboleśnie i z jeszcze lepszą jakością.

Dzięki depilacji laserowej jesteśmy w stanie pozbyć się włosów na całe życie, nasze ciało stanie się jedwabiste i gładkie.

Na czym polega depilacja laserowa?

LightSheer Duet działa bezpośrednio na melaninę zawartą we włosie. Wiązka światła dociera do mieszka włosowego, w następnej kolejności pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę) co prowadzi do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg depilacji laserowej jest bardzo bezpieczny i precyzyjny, wiązka światła lasera „skupia” się tylko i wyłącznie na barwniku zawartym we włosie, dlatego wszystkie tkanki znajdujące się wokół, są bezpieczne i zostają nienaruszone.

Technologia LIGHTSHEER

Light Sheer duet jest tak bardzo skuteczny, ponieważ został wyposażony w dwie głowice, które doskonale dopasowują się do powierzchni depilowanej na skórze. Możemy tutaj wyróżnić:

Małą głowicę (9 mm x 9 mm ), która służy do epilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc. Możemy nią depilować okolicę wąsika, pach czy dłoni.

Dużą głowicę (22 mm x 35 mm), którą używamy do depilacji ramion, bikini, nóg, pleców czy brzucha.

Podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie zniwelować ok. 15-20 % włosów. Jest to związane z fazami wzrostu włosa. Depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcie włosów w fazie anagenu – wzrostu włosa. Aby osiągnąć efekt gładkiej skóry powinno się wykonać serię ok.5-6 zabiegów w odstępach 6-12 tygodni. Trzeba tutaj wspomnieć o sys- tematyczności, która jest bardzo ważna i przyczynia się do końcowego efektu zabiegów, powodując, że właśnie 5-6 zabiegów pozwoli na cieszenie się gładką skórą na zawsze.