Karboksyterapia

Dobre ceny, dobre pakiety


Wybrany zabieg

Już od 199 zł

CENNIK USŁUG

Zabieg karboksyterapii

Karboksyterapia to terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie i kosmetologii estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność. Jest to jednocześnie metoda bezpieczna, mało inwazyjna oraz o potwierdzonej klinicznie skuteczności.

Może być stosowana w odmładzaniu skóry, walce z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniem skóry, łysieniem. Sam zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu medycznego cer- tyfikowanego dwutlenku węgla. Urządzenie Max Medik zostało zaprojektowane oraz wykonane w Polsce.

Działanie dwutlenku węgla

Dwutlenek węgla ma niezwykłą zdolność rozszerzania naczyń krwionośnych. Po wstrzyknięciu gazu w miejsce zabiegu, rozszerzają się więc małe, tętnicze naczynka. Zwiększa się przepływ krwi bogatej w tlen i składniki odżywcze. Rekcją skóry na iniekcję jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Remodeling skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu. Włókna kolagenowe ulegają kurczeniu, poprawia się stan skóry. Wzmaga się mikrokrążenie, następuje odbudowa i odżywienie komórek.

Kiedy wykonać zabieg?

Karboksyterapia jest polecana w:

Biorewitalizacji skóry;

– Likwidacji cieni pod oczami;

– Redukcji podwójnego podbródka;

– Przeciwko starzeniu się skóry i wiotkości;

– Likwidacji rozstępów i blizn;

– Lokalne akumulacje tłuszczowe;

– Zwalczaniu cellulitu;

– Przeciw zwiotczeniu skóry ciała (brzuch, ramiona, nogi)